Çin Düğün Etkinlik Çadırları Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Austin Lin

Telefon numarası : +86-18820845576

Naber : +8618820845576

Free call
SUPER TENT

SÜPER ÇADIR ÜRETİCİSİ

Güzel bir alan yaratın ve unutulmaz anılar bırakın

  • SUPER TENT
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: SÜPER ÇADIR No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 10000000-15000000 Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Fabrikamız, dış mekan, eğlence ve kamp ürünleri üreticisi ve ihracatçısı tecrübelidir. Bu sektörde on yılı aşkın tecrübemizle, yüksek kaliteli ürünlerimizi Batı Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'daki müşterilere ihraç ettik. Büyük ölçekli bir üretim kapasitesi oluşturarak, taşınabilir DIY barınakların tasarımı ve geliştirilmesinde uzmanız. Ana ürünlerimiz şu anda parti çadırı, çadır çadırı, çadır, mülteci çadırı, askeri çadır, sera, garaj ve portatif gölgeliktir. Bu öğeler, 3 x 3m, 3 x 4m, 3 x 6m, 3 x 9m, 4 x 4m, 4 x 6m, 4 x 8m, 4 x 10m, 6 x 6m, 6 x 8m, 6 dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda mevcuttur. x 12m, 7 x 15m, 9 x 18m ve 10 x 20m. Sürekli artan müşteri talebini karşılamak için son yıllarda şu anda 15.000 metrekarelik bir alanı kaplayan atölye tesislerimizi genişlettik. Modern tesis ve ekipmanlarla, boru kaynağı, kesme ve işleme, galvanizleme, toz kaplama, marangoz yapımı ve muşamba / örtü dikimi gibi tüm ana üretim prosedürleri şirket içinde tamamlanmaktadır. Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız, lütfen daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte sizinle iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Geçmiş

SUPBR TENT, yapı tasarımı, üretimi ve satışı ile ilgili tüm aksesuarlarla birlikte tam hizmet veren 19 yıllık tecrübeli bir şirkettir. Tüm üretimi ve müşterileri için yalnızca yüksek kaliteli ekipman ve malzemeler kullanıyoruz ve etkinliğinizi başarılı kılmak için süper bir bakım programına ve harika bir destek ekibine sahibiz. Şirketiniz veya etkinliğiniz ne kadar büyük olursa olsun, danışmanlık, fiyat teklifi, tasarım, üretimden teslimata ve son kurulum hizmetlerine kadar her açıdan profesyonel deneyimli kadro ve uzmanlık garanti edilir. Her türlü fonksiyonel yapıyı, özel yapımları da sağlayabiliriz.

Hizmet

1. Kesinlikle QC ekibi kaliteli ürünler sunar
2. Tatmin edici Satış öncesi satış sonrası hizmet
3. 24 saat içinde yanıtlayın
4. Müşteri tasarımına veya numunelerine göre çantalar sunuyoruz
5. OEM / ODM siparişi sıcak karşılanır
6. Çeşitli boyut, renkler müşteri ihtiyacına bağlıdır
7. Rekabetçi fiyat ile yüksek kalite

Ekibimiz

Ürün kalitesini her zaman sıkı bir şekilde kontrol eden, her ürünün kullanıcı deneyimine odaklanan, ürün kalitesini sağlayan tecrübeli teknik ekibimiz var. Bu arada, Ar-Ge ekibimiz her zaman üretim teknolojisindeki sürekli reform ve değişen pazar talebi konusunda endişeliydi, böylece zamanla ilerlemek ve kendi tasarım konseptlerini yenilemek için.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin